Rob’ın Saati

Türkiye’nin İlk Robert Pattinson Hayran Sitesi – Kaynağından Doğru ve Kaliteli Haber;

Bizler robertpattinson-tr.com ekibi olarak, tamamen Robert Pattinson’ın Türk Hayranlarını Rob’un hayatındaki gelişmelerden haberdar etmek amacı ile bu siteyi oluşturduk. Üzülerek belirtiriz ki, kendisine olan hayranlığımız dışında Robert Pattinson ile uzaktan, yakından herhangi bir ilişkimiz yoktur.

Bizi Facebook’dan da takip edin..!!

Bizi Twitter’dan da takip edin!

Gelecek Dünyalar!

The Lighthouse
Yönetmen: Robert Eggers
Rol: Ephraim Winslow
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi:19, 20 ve 21 Ekim - Filmekimi 2019
Film ile İlgili Haberler

The King
Yönetmen: David Michôd
Rol: The Dauphin
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019 Netflix
Film ile İlgili Haberler

Waiting for the Barbarians
Yönetmen: Ciro Guerra
Rol: Mandel
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: Ağustos 2020 - VOD Platformlarında
Film ile İlgili Haberler

Tenet
Yönetmen: Christopher Nolan
Rol: ?
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 26 Ağustos
Film ile İlgili Haberler

The Batman
Yönetmen: Matt Reeves
Rol: Batman/Bruce Wayne
Çekim Tarihi: 6 Ocak 2020
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: 1 Ekim 2021
Film ile İlgili Haberler

The Devil All the Time
Yönetmen: Antonio Campos
Rol: Preston Teagardin
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 16 Eylül 2020 Netflix
Film ile İlgili Haberler

The Stars at Noon
Yönetmen: Claire Denis
Rol: ?
Çekim Tarihi: ?
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: ?
Film ile İlgili Haberler

Ülkelere Göre Ziyaretçi Dağılımı

free counters

Rob’un Ağzından Rob

İlk aşkını hatırlamaktan keyif almak çok garip, özellikle bu ilişki uzun sürmüş ise. İlişkimiz çok güzeldi, ama öyle filmdeki gibi takıntılı bir aşk yaşamadık. Onun hayatımdaki varlığı beni üç yıl boyunca çok mutlu etti. Şimdi bu konu hakkında konuşmak zor geliyor.Mart 2009

Bazen hakkımda yazılanları takip ederim. Önceden daha fazla yapardım ama sonra sadece olumsuz şeylere bakmaya başladım. Sadece kimlerin benim hakkımda olumsuz şeyler söylediğini öğrenmek ve onların isimlerini unutmamak istiyorum. Hepsini kara kaplı kitabıma yazıyorum.Mart 2009

Tüm hayatım boyunca piano çaldım – üç veya dört yaşımdan bu yana. Ve gitar – klasik gitar çalmaya 12 yaşımda başladım. Sonra birkaç yıl gitar çalmadım. Yaklaşık dört – beş yıl önce gitarımı yerinden çıkardım ve tekrar jaz müzik çalmaya başladım. Gitarı çok iyi çalmıyorum, ama idare ederim. Londra’da bir müzik grubunda yer alıyorum.

Bu benim ilk Comic-Con deneyimim. Yaklaşık 6,000 kişi olduğunu söylediler. Demek istediğim, çok tedirgin oldum.

[Comic-Con’da onun dünyadaki en seksi vampir / adam olduğu ile ilgili bir soru soran hayrana cevaben] “Hayatımdaki bir boşluğu dolduruyor… Sevgiye ihtiyacım var. Sizin sevginize. Sanırım… Bir şeylere ihtiyacım var…

[Comic-Con’da kimin gibi olmak isterdiniz diye soran hayrana cevaben] “Charlie Chaplin? Bu gerçekten Comic-Con’la ilgili birşey değil, değil mi? Belki sadece Charlie Chaplin gibi giyinmek isterdim.

[Orada bulundukları için çok heyecanlı olan hayranlarına hitaben] “Binaya girerken bir kız ile karşılaştık, ve beni gördüğü için şaşkına dönmüştü; şoka girmiş görünüyordu, ona; “Merak etme. Bu duyguyu sürekli yaşıyorum” dedim.

Çok ilginç. Bunların kitap yüzünden olduğunu biliyorsunuz. Kitabın çok fazla saplantılı hayranları var. Çok garip çünkü insanlar hemen sizi, bir oyuncu olarak değil, kitapta canlandırdığınız karakter olarak görmeye başlıyorlar. Başlangıçta, dünyadaki herkes benden nefret etti. Tuhaf bir durum. Edward karakterinin tanımını okuduğunuzda, bakmaya doyamayacağınız kadar güzel olduğunu öğreniyorsunuz. Bu şekilde tanımlanan bir karakteri canlandırmanın çok zor olduğunu düşünüyorum, ve gerçekte bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum. Bu ilginin filmden sonra da devam etmesini umuyorum.

Kitapları rolü aldıktan sonra okudum. Daha önce isimlerini dahi duymamıştım. Sonra filmi yapmaya başladık ve bu ilgi her geçen gün büyüdü, büyüdü ve büyüdü. Ve şimdi herkes Alacakaranlık’ı biliyor, bu çok garip ve beklenmedik bir durum.

[Cullen ailesinin yaşam tarzı üzerine] “İnsanlara ve olaylara karşı iyi olmaya çalışıyorum, ama tam olarak değil. Bu hikayenin genelde anlattığı durum, Edward kendi türünden kaynaklanan içgüdülere karşı koymaya çalışıyor. Bir vampir olduğunu ve vampirlerin etrafta dolaşıp insanları öldürdüğünü biliyor. Aslında bu vampir olmakla ilgili en önemli nokta. Bunu inkar etmek sıkıcı. Bir başka konu ise Cullen ailesinin süper kahramanlar gibi davranmamaları. Hepsinin süper güçleri var ve bu güçleri insanlara yardım etmek veya onları korumak için kullanmıyorlar. Bu çok garip. İstedikleri tekşey mümkün olduğunca normal bir hayat sürmek. Mesela ben Bella’nın hayatını kurtarıyorum ve daha pek çok kişiyi kurtarabilirim, ama kurtarmıyorum…

Bir imza gününe katıldım. Şimdiye kadar yaşadığım en ilginç deneyimdi. İnsanların imza almak için para ödeyeceklerini görmek çok garipti. Onlar için dans etmek veya onun gibi başka birşeyler daha yapmalıyım, diye düşünmekten kendimi alamadım.

Daha düne kadar Leicester Meydanından kimse beni fark etmeden, mutlu bir şekilde oturuyordum. Sonra birden bire yabancılar beni gördüklerinde çığlık çığlığa ismimi söylemeye başladılar. Hayret verici bir olay!

Artık para kazanmak istemiyorum! Paradan nefret ediyorum! Karşılığında para almadan bir şeyler yapmak istiyorum!

Esasında oyunculuğa öylesine başladım. Daha önce iki filmde ve bir kaç oyunda rol aldım, ama o zamanlar hepsinde arka arkaya rol aldığım için ne yaptığımı tam olarak bilmiyordum. Aslında halen bilmiyorum.

Çok değiştim. Daha önce olduğum gibi burnu havada değilim. İlk bir ay gerçek bir ukalaydım. Hiç kimse ile konuşmazdım. Sadece kahve içer ve herkese 24 yaşında Güney Afrika’dan yeni dönmüş ünlü bir tiyatro oyuncusu olduğumu söylerdim.

Bir gün biri benden imzamı istedi. Ama, gerçekten şaşırdım. Harry Potter filmlerinin evden çıkmamama neden olmayacağını umuyordum, çünkü zaten evden dışarı çok az çıkarım.

Okulumu bitirdiğim için o sıralar gerçek anlamda bir şey yapmıyordum. Amaçsızca Londra’da dolaşıyordum, ve yaşlarının 30 civarında olduğunu tahmin ettiğim iki adam bana yaklaşıp imzamı istediler. O an gerçekten çok gurur duydum ve imza verdim, ve birlikte fotoğraf çekindik. Onlarda benim gibi ortalıkta dolanıyordu, ve o gün tam üç kez karşılaştık. Ve her karşılaşmamızda bana duydukları saygı büyüyordu!

Barnes Tiyatro Kulübü çok iyi bir grup, ve oradaki sahne eğitimimi tamamladıktan sonra, oyunculuğu denemem gerektiğine karar verdim. Bir oyunda küçük bir Küba’lı dansçı rolü aldım ve bir sonraki oyunda başrolü bana verdiler, ve sonra ajansım oldu. İşte bu yüzden her şeyi bu küçük gruba borçluyum.

Oyunculuğa başladığımdan beri her şey çok hızlı gelişiyor. Daha önce gerçekten hiçbir şey yapmamıştım ve iki yıl önce oyunculuğa başladım ve o zamandır beri bir şekilde bu işin içinde oldum. Sonra Harry Potter geldi ve bu benim hayatımda çok büyük bir adım ve olay oldu.

Şimdilerde gerçekten garip rolleri oynamaya kararlıyım, ama sanırım seçmelerde bu durumu abartıyorum ve bu sebeple kimse bana gerçekten güvenmiyor!

Harry Potter’dan sonra tiyatroya dönmek ve garip roller oynamak istedim. Üç filmden oluşan bir Amerikan yapımı için teklif aldım, ama karar veremedim. Ne yapmak gerektiğine karar veremedim, ve böylece hiçbirşey yapmamayı tercih ettim! Gerçekten çok, çok beğendiğim bir senaryo vardı. Son ikisi ile işe başladım ve onlar başka bir oyuncuyu seçtiler, bu çok rahatsız edici bir durum.

Bazen “oyunculuğun canı cehenneme” diye düşünüyorum, sonra oyunculuk yapmıyor olsaydım, bir ayakkabıcıda çalışıyor olabileceğimi fark ediyorum. Oyunculuk tabii ki daha çekici.

Jack Nicholson gibi olmayı çok isterim. Onun tarzını çok severim. Nedenini bilmiyorum, ama yaptığım her işte onun gibi olmaya çalışıyorum. Guguk Kuşu filmini 13 yaşımdayken izledim, ve onun gibi giyinip, onun aksanını taklit ettim. Her şeyi onun yaptığı gibi yaptım. Sanırım bu durum benim üstümde kaldı.

Tiyatro okulu benim için bir sosyal etkinlikti. Oraya aslında yan masada oturan kızlarla buluşmak için gittim.

Henüz bir oyuncu olup olmayacağıma karar vermedim! 15 veya 16 yaşında iken oyunlarda rol almaya başladım. Bir gün babam bir restoranda bir grup güzel kız gördü ve onlara nereden geldiklerini sordu ve onlar da bir drama grubundan geldiklerini söylediler. Babam bana dönüp, “Evlat, işte sen de oraya gitmelisin.” dedi. Ve bu şekilde oyunculuğa başladım.

İnsanlar benim kötü bir oyuncu olduğumu söylerlerse gerçekten umursamam, çünü bunun üzerinde çalışıp düzeltebilirim. Ama eğer çirkin olduğumu söylerlerse, bu durumda sadece “gerçekten mi?” derim.

Eğer bir oyuncu olmasaydım, sanırım üniversiteye giderdim ve sıradan bir insan olurdum.

Bir gün kırmızı halıda arabanın yanlış kapısından indim ve kalabalığa doğru yürümeye başladım. Bir sunucu, “En iyi korku çığlığınızı atın,” dedi ve Stan çok büyük bir çığlık attı ve ben bir çığlık atamayacak kadar pısırıktım. Durum içler acısıydı!

Babam benim bir oyuncu olmamı istedi.

Okulumdaki oyunculuk birliğinin bir parçası değildim, ama bu gruba babamla yıllarca tartıştıktan sonra katıldım. Sanırım babamın bu konuda ilginç bir öngörüsü vardı. Barnes Tiyatro Kulubüne gittim ve oynadığım ilk oyunda arka plandaydım. Barnes Tiyatro Kulubü yılda iki gösteri sahneye koyar ve tüm oyunları harikadır. Orada yetişmiş pek çok kişi oyuncu oldu.

Bu şansın benim hayatımı tamamen değiştirmesi inanılmaz bir durum. Şu an iki yıl önce neler düşündüğümü hatırlamıyorum bile. Şu an herşeyi çok farklı şekilde yapıyorum, ve tüm bu senaryoları okuyorum. Bir kaç hafta önce Los Angeles’da değildim, ve şimdi Los Angeles’da bir ajansım var, ve bu durum çok tuhaf.

En son rol aldığım film The Haunted Airman. Orada İkinci Dünya Savaşında yaralanıp sakat kalan bir pilotu oynadım. Bu onu çok etkiliyor ve zamanla deliriyor. Çok güzel bir roldü. Tüm film boyunca bir tekerlekli sandalyede oturdum ve arka arkaya sigara içtim.

Tesadüfen oyuncu oldum. Daha önce hiç eğitim almadım, bu yüzden ancak son zamanlarda bu konuda belli belirsiz bir rahatlama içine girdim. Harry Potter’da ne yaptığımı bilmediğim gerçeğinin farkındaydım. Sette oturup, izleyerek kendimi yetiştirmeye çalıştım.

Bir Terry Gilliam filminde bir cüceyi oynamak isterim. Veya bir Godard veya Micheal Cimino filminde rol almak isterim. Ama senaryo bana filmin kadrosunda yer alan insanlardan daha çok şey ifade ediyor.

En komik, en abartılı kıyafetleri seçtim – mağazada gerçekten güzel duruyorlardı. Daha sonra aldıklarımı giydim ve ne kadar salak görünüyorum diye düşündüm.

İngiltere’de sert gözükmek istiyorsanız, dışarıya çıkarsınız ve körkütük sarhoş olursunuz ve gerçekten akşamdan kalma görünerek geri gelirsiniz, ama eğer bunu Amerika’da yaparsanız, alkol problemin mi var diyorlar.

Pek olgun değilim, bu sebeple yürek – hoplatan biri olarak kalmayı tercih ediyorum.

Yapacak bir işim olmadığında halen çıkıp dolaşmayı tercih ediyorum.

Bana bir arabanın çarpmasından gerçekten korkuyorum. Caddede karşıdan karşıya geçerken endişelenirim. Ben de tam bir bela mıknatısıyım. İnsanların beni hedef aldıklarını düşünüyorum.

İlk uzun filmimi 17 yaşımdayken çektim. Üç buçuk ay boyunca Güney Afrika’da tek başımaydım.

Çöplerimi dışarıya çıkarırken 300 kadar Diet Kola kutusu saydım. “Bu nasıl oldu?” dedim. Onları satın aldığımı dahi hatırlamıyordum. Ayrıca Tarçınlı Çıtırları da severim. Benim bağımlılıklarım tükettiğim tek şeyler.

Kendimi bir aptal gibi göstermeden nasıl Edward’ı canlandırabileceğimi düşünerek oldukça fazla zaman harcadım. Tüm kitap Bella’nın bakış açısından yazılmıştı ve kız Edward’a aşıktı. Demek istediğim, adam herhangi biri olabilir – bir uzaylı bile olabilir – ve eğer birine aşıksanız hiçbir şeyi görmezsiniz.

Eğer kendi başıma gidip bir film izlemeye çalışırsam, tüm film boyunca tamamen konsantre olurum. Ama eğer yanımda çıktığım biri varsa, iki dakika içerisinde “Bu saçmalık, bu saçmalık. Burada çıkıp başka bir şey yapmalıyız.” derim. Sebebini gerçekten bilmiyorum.

Korkunç bir hafızam var – oldukça sık aynı şeyleri tekrar ediyorum. Hatırlayabildiğim tek şey kendimi tekrar edecek olmam!

Birileri ayakkabı bağcıklarımı çalmış. Halen o ayakkabıları giyiyorum ve onlara bağcık takmıyorum – şimdi sanki benim marka ayakkabılarım oldular!

ÇOCUKLUK DÖNEMİ
Okulda öğle yemekleri getirmezdik. Ben bir öğle yemeği takipçisiydim – herkesin patates kızartmalarını alırdım!”

12 yaşıma gelene kadar ablalarım beni bir kızmışım gibi giydirirler ve başkaları ile ‘Claudia’ olarak tanıştırırlardı! Oniki yaşında karma bir okula geçmem benim için bir dönüm noktası oldu, sonrasında saç jölesini keşfettim ve daha çekici hale geldim.”

10 yaşımda gazete dağıtmaya ve haftada 10 pound kazanmaya başladım ve sonrasında 15 yaşıma kadar para kazanmayı takıntı haline getirdim.”

Çizgi film Sharkey ve George’u çok beğenirdim ve daha sonra rapçi MC Hammer ile ilgili bir çizgi film, Hammertime, gösterime girdi. O çizgi filme bayılırdım, harikaydı! Artık onun gibi çizgi filmler yapmıyorlar.”

En çok sevdiğim öğretmenim sanırım İngilizce öğretmenimdi, çünkü beni soruları sadece cevaplamak yerine yazmaya yönlendirdi. Ona ödev olarak hazırladığım 20 sayfa civarında gereksiz yazı verirdim ve hepsini değerlendirirdi. Gerçekten harika bir öğretmendi.”

12 yaşımdayken okuldan uzaklaştırma aldım – gerçekten kötüydü!”

Karnelerim genelde çok kötüydü – neredeyse hiç ödev yapmazdım. Öğretmenlerimi sevdiğim için derslere her zaman devam ederdim, ama karnelerim gereken çabayı göstermediğimi söylerdi.”

170 yorum alan yazıRob’un Ağzından Rob

 • avatar destina_edward

  seni okuldan uzaklaştıranlar utansın…. bak şimdi tüm dünyada genç kızların sevgilisi oldun sen çk özelsin robGrin

 • avatar sema

  Edward karakterinin tanımını okuduğunuzda bakmaya doyamayacak kadar güzel olduğunu öğreniyorsunuz.demiş
  ne kadar alçakgönüülü.gerçekten öyle

 • avatar ceyda_robert_p

  Çok teşekkür ederiz.. Robert seni okuldan atan insanlar şimdi sinemanı izlemek için para ödüyorlar seninle gurur duyuyorum..

 • avatar Edward_Koliq

  bncede öyle ceyda_robert_p Rob,tiyatroya 15 yaşında başlamış ama başlama sebebi aşık olduğu kız tiyarto da olduğu içinmiş..O kıza teşekkür edelim bence çünkü bize Rob gibi birini tanıttı

 • avatar melis ceylan

  eskiden biraz kötü bir yaşamın olsada biz seninleyiz ve seninle gurur duyuyoruz…

 • avatar marc

  “claudia” ha, ablalarının oynayacak bebekleri yokmuymuş Robert’ i kız gibi giydirip bi de isim takmışlar Smile

 • avatar pessimist

  marc katılıyorum sana ablalarının oyuncak bebekleri yokmuş sanırımmm Grin

 • avatar robertin_askisi

  ayyyy jnm keşke snle çıkabilseydm ne qzl olurdu yhaaa

 • avatar edwardsizolmaz

  hahaaa!!!!yarıldım ya!!!ne kaar alçakgönüllü yerim ben seni!!<3<3

  Sen bi aynaya bak da gor bakmaya doyamamak ne demekmiş..
  Ay bi de yaramazmış bu!!!Düşünsenize ya minik tatlı bi şey patates kızartması çalarken=)Canım benim yaa!!!!

 • avatar zsuedwardbellarenesme

  yha yazık hani demiş ya hayranlarına seviye ihtiyacım warr sizin sevginize sanırım bi şeylere ihtiyacım war die ayy öldüm orda bn yha

 • avatar _edward_

  ayyyyy çok seker yaaa

 • avatar damla cullen

  bu kadr mütevazı bu kadr tatlı bişi dha dünyaya gelmiş midir yha seni sewiorum rob hep böyle kal <3

 • avatar merveee

  allahım nası bişy bu yaa çoqq tatlııı canıım ayy yerim seni çk alçakgönüllü çk şeker bişy yha senin gibisi war mı be rob <3<3

 • avatar MySelf

  hehe çok tatlı bende kolayı çok tüketirim..

 • avatar rob_irem

  aşkım bnm hayat hikayside kndisi gibi güsel claudia hahah kız kılığına girmkkk nese aşkım onu çoook seviomm inşlaahh onuu bi görme fırsatım olur onu çoook seviorumm

 • avatar Serenay

  Sen Baskasın .. I<3

 • avatar aquamarina

  “Pek olgun değilim, bu sebeple yürek – hoplatan biri olarak kalmayı tercih ediyorum.”hahaha bencede öle kal rob =D

 • avatar BitchstenStewart

  Aşkımın diğer Hollywood züppelerinden olmadığının kanıtı bu sözler. Smile O çok doğal, mütevazi ve samimi biri!
  “I’m screaming, I love you so!”

 • avatar Arnesia_

  artık para kazanmak ıstemıorum paradan nefret ediorum Smile Smile haha koptumm. fazlasıyla mutevazı olganustu bı varlıksın rob SmileSmileSmile baska bısey dıyemıyorum

 • avatar ceylin90

  ya sen çok başkasın…bambaşkasn… senn gbsi yok Smile

 • avatar E-B-R Cullen

  harry potter ateş kadehini ilk izlediğimde gerçekten cedric diggory nin kim olduğunu merak ettim ve bir araştırma yaptım ve robert pattinson diye okudum ve alacakaranlıkta onu görünce gerçekten çok şaşırdım yhaw bu bnm robum değil mi dedim ama sanırım artık onun harry pottterda kazanamadığı çoğu kız onun için deli oluyor(buna bnde dahilim…Wink

 • avatar Rob.Pat

  Robert’ı kız giysilerinin içinde hayal bile edemiyorum Smile

 • avatar foreverob66

  valla aynen bende hayal edemiyorum xD

 • avatar robertfato

  ROBERT SEN GERÇEKTEN ÖZEL BİRİSİN TATLM KARNENE GÜZEL OLMASADA ÖGRETMENLERİNİN SEVMİŞ OLMAN YETER AYRICA SENİ SUAN OKULDAN UZAKLAŞTIRAN ÖGRETMENİN EMİNİM SUAN KENDİNDEN UTANIYORDUM TATLIM GELECEGİN YILDIZI ÖNÜNÜ KESTİGİ İÇİN SENİ COOKK SEVİYORUM

 • avatar robertfato

  SİTEDEKİ TÜM ROBERT HAYRANLARINA SELAM BENDE YENİ OLAN ÜYELERDENİM ARKADAŞLAR

 • avatar ceereen

  ya rob sen süpersinnn.Bi insannası bu kadar kendiyle barışık olabilir anlamıyorum.Çok şekersin sen yaaa çooookkk Smile

 • avatar lara

  onunla ilişkisini bitiren kızda bir problem varmış heralde bi insan nasıl böle tatlı ve alçakgönüllü birini bırakabilirkiiGrinGrin

 • avatar KBR1

  ÇOK ÇOK GÜZEL YA ÖZELLKLE DE :::KOMİK KIYAFETLER ALMASI VE KENDİSİNİ ÇİRKİN BULANLARA ”GERÇEKTEN Mİ?” DEMESİ ONU SEVİYORUM<3

 • avatar denpatt

  ne kadar içten ve samimi konuşuyoya gerçektenn robb için deliricemmm Grin

 • avatar hira cullen

  KBR1: ÇOK ÇOK GÜZEL YA ÖZELLKLE DE :::KOMİK KIYAFETLER ALMASI VE KENDİSİNİ ÇİRKİN BULANLARA ”GERÇEKTEN Mİ?” DEMESİ ONU SEVİYORUM<3

  bence de yaa xD hem yakışıklılığının farkında hem de mütevazi. çok tatlı ya aşığım ona <3

 • avatar irem95

  ay cnm bnm yha en çok korktuğun şeylerden biri araba çarpmasıymış geçenlerde çarpmıştı eed dediğin gibi gerçekten de bela mıknatısıymıssın Grin

 • avatar robert and bella

  aşkım ya sen benm bi bi bi bi bitanemsin robert ama her cuma bi kıza evlenme teklif ediyomuşsun bunu öğrenince sana çok kızdım onuda sölim yani ama sen şimdi nerelerdesin orasını allah bilir bide sarışın bi kızla resmlerini gördüm umarım sevgilin diildir

 • avatar robert and bella

  robert senn en sevdiğim yanın çok doğalsın ve insanları hiç küçümsemiyorsun bu da benm en sevdiğim şeydir ama neden türkiyeye gelmiyosun arkadaşlar lütfen bunu roberte duyuralım türkiyeye gelsin madem onu bu kadar çok seviyoruz onun türkiyeye gelmesini saglayalım adriana lima bile geldi o gelmedi

 • avatar vulnerabled

  cidden nası bişi bu çocuk yaa bu kadar alçak gönüllü olduğunu bilmiyodum bide yakışıklı olmasına rağmen bunun üstüne gitmiyo ve insanlara gerçekten değer veriyo hayranlığım zaten aşırıydı iyice beter oldu bencede kesinlikle Türkiyeye gelmeli bişiler yapalım

 • avatar ozlem_robert

  Rob la ortak yönlerim olduğunu bilmek gercekten cok guzel .Kolayı cok severim ve tarcınlı cıtırın ne oldugunu bılmesemde bende tarcına bayılırım.ayrıca ablalarında senı oyuncak yerine koymuslar galiba.Ama sen erkek deilde bayan olsaydın biz yine senin hayranın olurduk.Arkandaız rob sen merak etme .ASKIM BENIMM

 • avatar volvolu_vampirmm

  robert and bella: robert senn en sevdiğim yanın çok doğalsın ve insanları hiç küçümsemiyorsun bu da benm en sevdiğim şeydir ama neden türkiyeye gelmiyosun arkadaşlar lütfen bunu roberte duyuralım türkiyeye gelsin madem onu bu kadar çok seviyoruz onun türkiyeye gelmesini saglayalım adriana lima bile geldi o gelmedi

  yha aRqadasLaR facebook ta vaR mıSıN yoK muSuN? un SayfaSıNa iSteqte ßuLuNaLım…!heRqeSi qetiRioLaR Roß’u mu qetiRmiceKLeR…!
  hadi aRqadaSLaR VAR MISINIZ YOK MUSUNUZ..? xD x))

 • avatar seyma

  cok ii dobra dobra anlatmıs kendınııııı Grin

 • avatar wika_star

  bencede var mısın yokmusuna çağırsınlar

 • avatar robert09

  alçak gönüllü robum bnm kıyamam sanaaa bennn şeker şeySmile

 • avatar cutegirl85

  çok hoş))))

 • avatar zzgt

  cullen ailesinin hayat tarzıyla ilgili yorumu çok isabetli , aynı hisleri paylaşıyorum bu konuda.şu kötü rol yapmak ve çirkin olmak hakkındaki yorumunu pek anlayamadım; güzel olduğunun çok farkında galiba, o yüzden mi hiç takmam havalarında cevap verirmiş Grin şahsen annem çok çirkin olduğunu düşünüyor da kendisinin ( evet biliyorum, inanması zor ama gerçek )

  alacakaranlık’ın gösterime girceğini duyduğumda herkese harry potter’daki yakışıklı çocuk var ya, hani adı cedric; başrolde o var, kesin izlemeliyiz bu filmi diyerek reklam yapmıştım Grin o seriden gelip geçmiş şimdiye kadarki en harika insandı kendisi.

  sanırsam rob biraz uyuşuk ve tembel bir insana benziyor, ama her gülün bir dikeni vardır elbette.biz onu bu haliyle seviyoruz.

 • avatar twilight_yeniay

  yha bıtanem hm cok alcakgönullu hm de hıc havalı deıl zor sartlardada olsa bu gunlere gelmıs askım sn uzulme yorulma bn sna patates kızartırm calmana gerk yok Grin dusunsenıse o kucucuk eller patates calıo ayy yerım o ellerı cok seker yha bıtane o yha ROB um bnm Kiss

 • avatar buurcccu

  niyyeeeeeee bu kadar immkansııızsınki yaaaaaaaa Frown

 • avatar tuananaz

  hani atılmıştı uzaklaştırma almış işte

 • avatar berfin_pattinson

  üzeni yolla isterse dönsün sonra salla ardına bakma asla yolla altadan aldansın salla (1.yazı içn)

 • avatar duygu140

  bence robert pattinson ı çekemedikleri için okuldan atılar Smile Heart

 • avatar i_love_robert_pattinson_forever

  korkunç bir hafızam var kısmı çok komik…ve bndede aynı şey var.ayrıca o biriyle film izleyince filme saçma diyip çıkma yalnızken izleme olayı da bnde de vr…SmileSmile

 • avatar i_love_robert_pattinson_forever

  benimde en büyük hayalim hollywood oyuncusu olmak giderek yaklaşıyorum tiyatrolarda fln oynuyorum liseyi bitirince konservatuarı ingiltere vaya amerika da okumayyı planlıyorum…Hollywood’a gidince aynı rob gibi kendim olup,hiç değişmeyip aynı zamanda da çok iyi bir hollywood oyuncusu olmak istiyorum.Bu konuda robert’ı örnek alıyorum ve onu gerçekten çok tebrik ediyorum ayrıca çooooooooooooooo….k seviyorummmmSmile

 • avatar irem1986

  Offf Rob*Mm bnm yaaa yok senin gibisi bu dünyada!! Herkesden farklsn yha sen çok ama çok başkasın aşkmm bnm! Hyat hikayene bayıldm sen o kdr ii kalpli o kdr mutevazı o kdr tatlı we yakışıklısın ki sna bunları okumadan oncede hayrandım we şmdi bunları okudum sana hayranlıgım hatsafhaya çıktı delirmek üzereym! Robert seni çokk ama çokk seviorm.. SmileSeni gormeyi cok istiyorm. Lütfen bigun Turkiyeye gel…

 • avatar rpattz_glce

  yha bu adamın çok garip bi hayat tarzı var bunn için çoook sewiormm onuu çokkk tatlııı birii Smile Smile

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.