Rob’ın Saati

Türkiye’nin İlk Robert Pattinson Hayran Sitesi – Kaynağından Doğru ve Kaliteli Haber;

Bizler robertpattinson-tr.com ekibi olarak, tamamen Robert Pattinson’ın Türk Hayranlarını Rob’un hayatındaki gelişmelerden haberdar etmek amacı ile bu siteyi oluşturduk. Üzülerek belirtiriz ki, kendisine olan hayranlığımız dışında Robert Pattinson ile uzaktan, yakından herhangi bir ilişkimiz yoktur.

Bizi Facebook’dan da takip edin..!!

Bizi Twitter’dan da takip edin!

Gelecek Dünyalar!

The Lighthouse
Yönetmen: Robert Eggers
Rol: Ephraim Winslow
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi:19, 20 ve 21 Ekim - Filmekimi 2019
Film ile İlgili Haberler

The King
Yönetmen: David Michôd
Rol: The Dauphin
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019 Netflix
Film ile İlgili Haberler

Waiting for the Barbarians
Yönetmen: Ciro Guerra
Rol: Mandel
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: Ağustos 2020 - VOD Platformlarında
Film ile İlgili Haberler

Tenet
Yönetmen: Christopher Nolan
Rol: ?
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 26 Ağustos
Film ile İlgili Haberler

The Batman
Yönetmen: Matt Reeves
Rol: Batman/Bruce Wayne
Çekim Tarihi: 6 Ocak 2020
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: 1 Ekim 2021
Film ile İlgili Haberler

The Devil All the Time
Yönetmen: Antonio Campos
Rol: Preston Teagardin
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 16 Eylül 2020 Netflix
Film ile İlgili Haberler

The Stars at Noon
Yönetmen: Claire Denis
Rol: ?
Çekim Tarihi: ?
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: ?
Film ile İlgili Haberler

Ülkelere Göre Ziyaretçi Dağılımı

free counters

Site Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, size aşağıda vereceğimiz bilgileri görmüş, okumuş ve anlamış olduğunuzu ve size sunduğumuz şartlara bağlı bulunmayı kabul etmiş olacaksınız. www.robertpattinson-tr.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

IP adreslerinizin ve bağlantı zamanlarınızın kaydedildiğini ve herhangi bir yasal durum söz konusu olduğunda yetkili makamlarca bilgileriniz bizden istenirse bunları vermek zorunda olduğumuzu ve vermekte de bir an bile tereddüt etmeyeceğimizi unutmayınız.

Kullanıcı Kuralları

1. Site ve forum kullanıcıları, üye isimlerinde herhangi bir şekilde reklam içerecek kelimeler ve/veya cümleler kullanamaz. Kullandığı takdirde site yöneticileri tarafından uyarılarak değiştirilir.

2. Kullanıcılar site ve forum içerisinde kesinlikle argo içeren kelimeler kullanamaz. Kullanıldığı takdirde yetkili site yöneticileri tarafından üyeliğinin feshedileceğini kullanıcı kabul eder.

3. Sitemizde din, spor ve siyaset içerikli cümleler kullanılamaz. Kullanıldığı takdirde site yönetiminin kendisinin üyeliğini iptal etmeye varan yaptırımları olacağı gibi ayrıca Uluslar arası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti hukukuna (ve buna bağlı Türkiye Cumhuriyeti’nin uluslararası antlaşmalarına) uygun olmadığı takdirde bu hareketinizden dolayı tamamen kendinizin sorumlu olacağını ve bu sorumluluğunuz çerçevesinde IP adresinizin yetkili kurumlara verileceğini, siteye eriştiğiniz ve kullandığınız müddetçe kabul etmiş bulunmaktasınız.

4. Kullanıcı, site kullanımından kaynaklanan her türlü aksaklığı ve riski baştan kabul eder. Kullanıcı, her türlü indirilmeye müsait yayımlardan ya da görsel izlemeden kaynaklanan, virüs, truva atı, worm ya da buna benzer zarar verici problemlerden sitenin sorumlu olmadığını ve kendi sorumluluğunda olduğunu, siteye eriştiği ya da siteyi kullandığı anda peşinen kabul eder.

5. Kullanıcı, sitede verilen bilgilerin site yöneticileri tarafından bizzat yaşanmadığını, bu nedenle haberlerde ya da verilen bilgilerde olası aksaklıklar için siteyi sorumlu tutmayacağını işbu sözleşmeyle kabul eder. Ayrıca, site yönetiminin Robert Pattinson ile herhangi bir resmi anlaşması olmadığını, olduğu takdirde kendisine sitede bilgi haberi açılarak bildirileceğini bildiğini kabul eder.

6. Site dili Türkçe’dir. Site yönetimini tarafından kabul edilemez olmadıkça ve acil durumda diğer diller kullanılabilir. Kullanıcı, site dili dışında dil kullanımında site yönetimine bilgi verme mecburiyeti vardır.

7. Kullanıcı, sitede site yönetiminin olmadığı zamanda gördüğü/yaptığı hareketlerde site yönetiminin sorumluluğu olmayacağı ve tamamen kendi sorumluluğu olacağını bildiği gibi, site yönetimi varken de yönetimin olduğu zamanlarda da site içerisinde başka konularla iştigal ediyor olacağının bilincine varıp, yine kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder ve siteye zarar ve/veya sitenin yasal sıkıntıya girmesini sağlamaya yönelik hareketlerinden tamamen kendi sorumluluğunda olduğunu, bu sorumluluğuna dair her türlü yaptırımı ve site yönetiminin sorumlu kullanıcıya ait her türlü bilgiyi yetkili makamlara vereceğini kabul ve taahhüt eder.

8. Kullanıcı, şifre güvenliğinden kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Site yönetimi dahil site giriş şifresini kimsenin bilmediğini kabul eder ve sorumluluğunu taşıyamayarak kimseyle paylaşması durumunda üyeliği iptal edilir.

9. Kullanıcı, frame Ya da i-frame yapamaz. Yapması durumunda üyeliğinin iptal edileceğini peşinen kabul eder.

10. Kullanıcı, kişileri ya da kurumları küçük düşürücü faaliyette bulunamaz.

11. Kullanıcı, sitede yapılacak herhangi bir kampanyada özel bilgilerin kampanya ortağı ile paylaşılacağını bilir ve kabul eder.

12. Kullanıcı, site temsilcisiymiş gibi, üçüncü kişiler nezdinde siteyi temsil edemeyeceğini kabul eder.

13. Kullanıcı, sitenin herhangi bir parçasını, bilgisini ya da tek tek sayılamayacak herhangi birşeyini izinsiz kullanamaz (örneğin html kodu, tasarım, imge, çeviriler,…vb.) Kullanıcı aidat ödemekle kazandığı kullanım hakkını üçüncü şahıslara rücu edemez, paylaşamaz, kamuya açık alanlarda gösteremez. Kullanıcı paylaşım yaptığı anda yöneticinin yasal yollara başvurma hakkı saklıdır. Kullanıcı sitemizdeki bilgilerden üçüncü şahısları haberdar etmek isterse haberin üye olmadan ulaşılabilen ana sayfadaki özet bölümünü (haberin içine girmeksizin) site adını tam ve doğru bir şekilde yazarak ve sitemizin linkini vererek paylaşabilir.

14. Kullanıcı (siteye üye olmasa bile eriştiği anda kullanıcı diye tabir edilir), üyelerimize ait özel tasarım ya da şahsi paylaşımlarını site dışında paylaşamaz.

15. Hukuken ‘mücbir sebep’ sayılan tüm hallerde, www.robertpattinson-tr.com, işbu Kullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen yükümlülüklerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, www.ropertpattinson-tr.com için, gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için www.robertpattinson-tr.com’dan herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. “Mücbir sebep” terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, ilgili tarafın makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

16. Sözleşmenin Feshi: Kullanıcı, siteye eriştiği sürece site sözleşmesine uymakla yükümlüdür. Ayrıca, kullanıcı siteye ödeme yapmış olsa dahi, sitede huzursuzluk oluşturabilecek herhangi bir yorumunda uyarı yapılmaksızın erişimi ödeme süresi boyunca devam etse dahi yorum yazamaz. Yöneticiler, kullanıcının yorum yazıp yazmama, takip eden ödeme dönemleri boyunca üyelik verip vermeme hakkını saklı tutar.

17. Üyelik Nedir: Kullanıcı, ödeme yaptığında sitemizin girişi yasak alanlarına girip, sunulan bilgileri okuyabilir. Yorum, üyelik aidatına dahil değildir. Yöneticiler eğer isterlerse sitede yorum yapılmasına izin verme hakkını saklı tutar.

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nin uygulanmasında, yorumlanmasında ve hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

www.robertpattinson-tr.com sitesi herhangi bir bildirimde ve açıklamada bulunmadan üyeliğinizi iptal edebileceği gibi, ayrıca açıklama yapmak mecburiyetinde değildir. Kullanıcı bu kuralı bilerek siteyi kullandığını kabul eder.

Yorum kapalı.