Rob’ın Saati

Türkiye’nin İlk Robert Pattinson Hayran Sitesi – Kaynağından Doğru ve Kaliteli Haber;

Bizler robertpattinson-tr.com ekibi olarak, tamamen Robert Pattinson’ın Türk Hayranlarını Rob’un hayatındaki gelişmelerden haberdar etmek amacı ile bu siteyi oluşturduk. Üzülerek belirtiriz ki, kendisine olan hayranlığımız dışında Robert Pattinson ile uzaktan, yakından herhangi bir ilişkimiz yoktur.

Bizi Facebook’dan da takip edin..!!

Bizi Twitter’dan da takip edin!

Gelecek Dünyalar!

The Lighthouse
Yönetmen: Robert Eggers
Rol: Ephraim Winslow
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi:19, 20 ve 21 Ekim - Filmekimi 2019
Film ile İlgili Haberler

The King
Yönetmen: David Michôd
Rol: The Dauphin
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019 Netflix
Film ile İlgili Haberler

Waiting for the Barbarians
Yönetmen: Ciro Guerra
Rol: Mandel
Durumu: Tamamlandı
Vizyon Tarihi: Ağustos 2020 - VOD Platformlarında
Film ile İlgili Haberler

Tenet
Yönetmen: Christopher Nolan
Rol: ?
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 26 Ağustos
Film ile İlgili Haberler

The Batman
Yönetmen: Matt Reeves
Rol: Batman/Bruce Wayne
Çekim Tarihi: 6 Ocak 2020
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: 1 Ekim 2021
Film ile İlgili Haberler

The Devil All the Time
Yönetmen: Antonio Campos
Rol: Preston Teagardin
Durumu: Post-Production
Vizyon Tarihi: 16 Eylül 2020 Netflix
Film ile İlgili Haberler

The Stars at Noon
Yönetmen: Claire Denis
Rol: ?
Çekim Tarihi: ?
Bitiş Tarihi: ?
Vizyon Tarihi: ?
Film ile İlgili Haberler

Ülkelere Göre Ziyaretçi Dağılımı

free counters

Üyelik Sistemimiz Hakkında

Biz bir avuç arkadaştık. Alacakaranlık’ı okuyup büyülenen, filmden sonra Robert Pattinson’ın peşine düşen… Baktık ki sürekli Rob takip eder olmuşuz, neden olmasın dedim ben birgün, biz de ona ve bize yakışır kalitede bir site açsak, eğlensek, keyif alsak, paylaşsak…

13 Mart 2009’da aldık site ismimizi. Zaman içinde sorumlulukları ve öncelikleri değişen, şimdi düzenli olarak burada bulunmasalar bile, gönülleri ile bizi destekleyen arkadaşlarımızla birlikte oluşturduk ilk halini. Ve 1 Nisan 2009’da merhaba dedik…

Geçtiğimiz 15 ayda peşinden koştuğumuz adam gibi sitemiz de çok hızlı büyüdü. Sayımız her geçen gün arttı. Ve sonunda baktık ki sitenin mali yükü site büyüdükçe büyüyor ve bizlerin bütçesini aşıyor. En sonunda sizlere de bildirdik, bir anket ile sorduk. Elbette herkes kendisi için uygun olanı söyledi ve biz de sitenin var olması için gereken şeyi yaptık.

Özetle bu haber ile birlikte sitemiz üyelik sistemi değişmiştir. Mevcut bütün üyelikler silinmiştir. Bundan sonra sitemize üye olmak için aylık 3,5 TL ücret ödenmesi gerekmektedir.

Ödemeler pratik ve güvenli bir yöntem olan mobil ödeme sistemi ve posta çeki ile yapılacaktır. Premium üyelik için, ilk başta Ödeme İşlem Sayfası sayfası üzerinden siteye kayıt olacağını mail adresi ile ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemeler Turkcell, Avea ve Vodafone telefon hatları üzerinden mobil ödeme ile ve postanelerden posta çeki ile yapılmaktadır.

Mobil ödeme yapmak için ödemeyi yapacağınız cep telefon numaranızı girmeniz ve telefonunuza gelen sms mesajına Onay vermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle aylık ücret olan 3.5 TL hattınızdan düşülecek ve bir ay boyunca siteye erişiminiz mümkün olacaktır. Bu işlemin ardından üyeliğiniz tarafımızdan onaylanacak ve ödeme yaparken verdiğiniz e-mail adresinden size ulaşılacaktır.

Posta çeki ile ödeme yapmak için size en yakın postaneye gidip aşağıda verilen hesap numarası ve isme, tercih ettiğiniz süreye ait ücreti yatırmanız yeterlidir. Ödemeden sonra Ödeme ve Kabul numaralarını admin@robertpattinson-tr.com adresine göndermenizin ardından üyeliğiniz tarafımızdan onaylanacaktır.

Posta Çeki ile Ödemelerinizde Üyelik Ücretleri

1 Aylık: 3,5 TL
3 Aylık: 10 TL
6 Aylık: 18 TL
12 Aylık: 35 TL

Posta Çeki Hesap No: 6202184 – Saime Dönmez
(En yakınınızdaki PTT şubesine gidiyor ve Saime Dönmez’e ait 6202184 numaralı hesaba paranızı yatırıyorsunuz. Ardından admin@robertpattinson-tr.com adresine e-posta atarak kaç aylık para yatırdığınızı ve kullanıcı adınızı bildiriyorsunuz. Biz de o kadarlık ay için üyeliğinizi açıyoruz ya da zaten üyeyseniz üyelik sürenizi uzatıyoruz)

Yeni sistemimize göre sitemizdeki bilgilerin, haberlerin, çevirilerin ve kullanıcı öykülerinin başka herhangi bir yerde paylaşılması yasalara aykırı ve yasaktır. Link ve kaynak gösterilerek dahi paylaşım söz konusu değildir. Üyelerimiz sitemizdeki bilgilerden üçüncü şahısları haberdar etmek isterlerse haberin üye olmadan ulaşılabilen ana sayfadaki özet bölümünü (haberin içine girmeksizin) site adını tam ve doğru bir şekilde yazarak ve sitemizin linkini vererek paylaşabilirler.

Üyelerimizin sitede huzursuzluk oluşturabilecek herhangi bir yorum yapmaları durumunda, uyarıya gerek olmadan, yorum yazmaları üyelik süresi boyunca engellenebilir. Söz konusu üyelerin ödeme yaptıkları üyelik süresi bitince, onlara yeniden üyelik verip vermeme hakkı Yöneticilerindir.

Sizlerden yeni sistemimize göre yenilenen Üyelik Sözleşmemizi mutlaka okumanızı rica ediyoruz.

Güzel, keyifli, Rob dolu günlerde, güzel yenilikler ve gelişmelerle birlikte olmayı diliyoruz…

27 Temmuz 2010 – Önemli Duyuru:

Sevgili Arkadaşlar,

Yeni üyelik sistemimiz ile 1 ayımızı doldurduk. Yaşadığımız hatalarla, sistemi daha da işler hale getirdik.

Bir ayın dolması ile sistem ödeme yaptıkları dönem dolan üyelerimize Hatırlatma mailleri atmaya başladı. Hatırlatma mailinde belirtilen sürede ödeme yapılmadığı taktirde, üyenin hesabı pasif hale gelmekte ve üye giriş yapamamaktadır. Tekrar ödeme yapıldıktan sonra ise kendisine bir mail ile geçici şifresi bildirilmektedir.

Bu noktada sizlerden önemli bir ricamız olacak. Üyelik sistemi, siz üyelerimiz ile iletişimi vermiş olduğunuz e-mail adresleri üzerinden sağlamaktadır. Dolayısıyla verdiğiniz adresleri düzenli olarak kullanmıyor iseniz, mail kutularınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Bazen sitemizden gelen mailler SPAM, yani istenmeyen, kutusuna düşebilmektedir. Lütfen orayı da kontrol ediniz. Özellikle hesabı pasif hale getirilmiş olan üyelerimiz, ödeme yaptıktan sonra maillerini kontrol etmezler ise, geçici şifrelerini alamayacaklar, dolayısıyla siteye giriş yapamayacaklardır.

Ayrıca ilk kez üye olan üyelerimiz de ödemelerini yaptıktan sonra kendilerine gelecek mailleri kontrol etmelidirler. Şifreleri vermiş oldukları adrese gönderilmektedir.

Kısacası sizlerden sizinle bireysel iletişimimizi sağlayan mail kutularınızı, özellikle sitemiz ile ilgili bir işlem yaptığınızda, veya herhangi bir sorun yaşadığınızda düzenli olarak kontrol etmenizi istiyoruz. Sizlere ulaşamadığımızda maalesef ki yaşanan problemleri çözemiyoruz….

Sevgiyle kalın,

28 yorum alan yazıÜyelik Sistemimiz Hakkında

 • avatar loves

  ben bir şey sormak istiyorum. şimdi biz öbür ay en baştan tekrar üyemi olacaz yoksa ödeme sayfasından ödemeyi yapıp devammı edecez kafam karıştı biraz Question Question Big Smile

 • avatar Alice(Admin)

  loves: ben bir şey sormak istiyorum. şimdi biz öbür ay en baştan tekrar üyemi olacaz yoksa ödeme sayfasından ödemeyi yapıp devammı edecez kafam karıştı biraz Question QuestionBig Smile

  Üyelik sürenizin tamamlanmasına yakın, tarafınıza bir hatırlatma maili gelecektir. Ödeme sayfasından ödemeyi yapmanız durumunda süreniz uzayacaktır. Sürenin tamamlanmasında ödemeyi yapmamanız durumunda üyeliğiniz pasif hale geçecektir.

 • avatar loves

  Alice(Admin):
  Üyelik sürenizin tamamlanmasına yakın, tarafınıza bir hatırlatma maili gelecektir. Ödeme sayfasından ödemeyi yapmanız durumunda süreniz uzayacaktır. Sürenin tamamlanmasında ödemeyi yapmamanız durumunda üyeliğiniz pasif hale geçecektir.

  çok teşekkür ederim alice Heart alışacağız en sonunda bu sisteme Grin

 • avatar gabrielle

  Sevgili Alice, bana üyelik süremi uzatmam için hatırlatma maili geldi. Şimdi üyeliğimi uzatmak istiyorum ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misin? Bu sayfada yukarıda, ödeme işlem sayfasına ulaşılabilecek link var ama orası ilk defa üye olacaklar için mi yoksa bizde mi oradan işlem yapmalıyız bilemedim. Geçen defaki gibi yanlışlık yapmamak için bir işlem yapmadan önce yardımını rica ediyorum.

 • avatar Alice(Admin)

  gabrielle:

  Sevgili Alice, bana üyelik süremi uzatmam için hatırlatma maili geldi. Şimdi üyeliğimi uzatmak istiyorum ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misin? Bu sayfada yukarıda, ödeme işlem sayfasına ulaşılabilecek link var ama orası ilk defa üye olacaklar için mi yoksa bizde mi oradan işlem yapmalıyız bilemedim. Geçen defaki gibi yanlışlık yapmamak için bir işlem yapmadan önce yardımını rica ediyorum.

  Merhaba Gabrielle,

  Üyelerimiz ödeme yaptıkları süre sonuna yaklaştıklarında tıpkı sana olduğu gibi bir Hatırlatma maili alacaklardır. Süre dolmadan önce bu sayfada bulunan linke tıklayıp, siteye kayıtlı oldukları mail adreslerini girerek ödeme yapmaları gerekmektedir. Söz konusu sürenin tamamlanmasının ardından herhangi bir ödeme yapılmadığı taktirde, üyelikleri pasif hale alınacak, ve siteye giriş yapamayacaklardır.

  Sevgiler

 • avatar gabrielle

  Alice(Admin): Merhaba Gabrielle,Üyelerimiz ödeme yaptıkları süre sonuna yaklaştıklarında tıpkı sana olduğu gibi bir Hatırlatma maili alacaklardır. Süre dolmadan önce bu sayfada bulunan linke tıklayıp, siteye kayıtlı oldukları mail adreslerini girerek ödeme yapmaları gerekmektedir. Söz konusu sürenin tamamlanmasının ardından herhangi bir ödeme yapılmadığı taktirde, üyelikleri pasif hale alınacak, ve siteye giriş yapamayacaklardır.Sevgiler

  Teşekkürler Sevgili Alice… Ödemeyi şimdi yaptım. İlk defa uzatma işlemi yaptığım için ne yapmam gerektiği konusunda teredütlüydüm. Sizin de dediğiniz gibi üyelik sistemi yerleşince bu tür sorular da azalacaktır. Sevgiler…

 • avatar Ezos-Robert

  Alice bize hatırlatma maili gelmeden önce ödeme yapabiliyor muyuz acaba Question

 • avatar bedish

  benim üyeliğim dha 1 ay olmadı ama ben 12 aylığı ödemek istiyorum, üyelik pasif olmadan ödeyebilir miyim??

 • avatar Alice(Admin)

  Ezos-Robert: Alice bize hatırlatma maili gelmeden önce ödeme yapabiliyor muyuz acaba Question

  Ödemeleri size uygun olan her zaman yapabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız süre, mevcut sürenize eklenecektir.

 • avatar Alice(Admin)

  bedish: benim üyeliğim dha 1 ay olmadı ama ben 12 aylığı ödemek istiyorum, üyelik pasif olmadan ödeyebilir miyim??

  Ödeme yaptığınız süre dolmadan ödeme yapabilirsiniz. Yeni süreniz mevcut sürenin üzerine eklenecektir.

 • avatar fical

  merhaba alice, bu ayın 26 da benim üyelik doluyor,,hatırlatma maili geldi biraz önce..benim telefon hattım avea,,geçen ay bu hattımla üye olmuştum..fakat şimdi hangi numaraya yollucağımı unuttum..bilgi verebilirmisin?

 • avatar tnebm

  benim de üyeliğim 26 temmuzda bitiyor. üyeliğimi uzatmak için mobil ödemeyi nasıl yapabilirim bilgi verebilirmisiniz hattım turkcell Question

 • avatar Alice(Admin)

  fical:

  merhaba alice, bu ayın 26 da benim üyelik doluyor,,hatırlatma maili geldi biraz önce..benim telefon hattım avea,,geçen ay bu hattımla üye olmuştum..fakat şimdi hangi numaraya yollucağımı unuttum..bilgi verebilirmisin?

  Ödemeyi http://www.robertpattinson-tr.com/blog/premium/

  sayfasını kullanarak yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey üye olduğunuz mail adresini girmeniz.

 • avatar Alice(Admin)

  tnebm:

  benim de üyeliğim 26 temmuzda bitiyor. üyeliğimi uzatmak için mobil ödemeyi nasıl yapabilirim bilgi verebilirmisiniz hattım turkcell Question

  http://www.robertpattinson-tr.com/blog/premium/ sayfasından ödeme yapabilirsiniz. Daha önce de dediğim gibi üye olduğunuz mail adresi ile işlem yapmanız yeterli olacak.

 • avatar asli-_-16-2

  benim üyeliğim yarın sonlandırılıyordu ve bugün ödeme yaptım..bir ay daha rahatça siteye ziyaret edebilirim değilmi??

 • avatar Alice(Admin)

  asli-_-16-2:

  benim üyeliğim yarın sonlandırılıyordu ve bugün ödeme yaptım..bir ay daha rahatça siteye ziyaret edebilirim değilmi??

  Evet, ödemenizi yaptığınız ay mevcut sürenizin üzerine eklenmektedir.

 • avatar asli-_-16-2

  Alice(Admin): Evet, ödemenizi yaptığınız ay mevcut sürenizin üzerine eklenmektedir.

  teşekkürler!!SmileSmile

 • avatar enzelll

  ya alice ben bişey sorcam ödemeyi sadece avea yada turkcell den yapabiliyoruz ya peki vodafone lular napcak Big Smile yani bi dahaki sefere babamdan otlanamayabilirim de lütfen yardım ett Big Smile

 • avatar Alice(Admin)

  enzelll: ya alice ben bişey sorcam ödemeyi sadece avea yada turkcell den yapabiliyoruz ya peki vodafone lular napcak yani bi dahaki sefere babamdan otlanamayabilirim de lütfen yardım ett

  Herhangi bir postaneden vermiş olduğumuz posta çeki hesap numarasına ödeme yapıp, bize makbuz numaralarını bildirebilirsiniz.

 • avatar enzelll

  Alice(Admin): Herhangi bir postaneden vermiş olduğumuz posta çeki hesap numarasına ödeme yapıp, bize makbuz numaralarını bildirebilirsiniz.

  teşekkürrr Grin

 • avatar loves

  sevgili alice ben ayın 29unda ödememi yapıp üyeliğimi yeniledim ama bana tekrar onay maili gelmedi 2 ağustosta üyelik sürem doluyor bir problem çıkmaz dimi?????

 • avatar Alice(Admin)

  loves:

  sevgili alice ben ayın 29unda ödememi yapıp üyeliğimi yeniledim ama bana tekrar onay maili gelmedi 2 ağustosta üyelik sürem doluyor bir problem çıkmaz dimi?????

  Ödemelerini üyelikleri pasif hale gelmeden önce yapan üyelere herhangi bir onay mesajı gitmemektedir. Ödemesi yapılan süre otomatik olarak mevcut sürenin üzerine eklenmektedir.

 • avatar loves

  Alice(Admin):
  Ödemelerini üyelikleri pasif hale gelmeden önce yapan üyelere herhangi bir onay mesajı gitmemektedir. Ödemesi yapılan süre otomatik olarak mevcut sürenin üzerine eklenmektedir.

  çok teşekkür ederim alice sağol Heart

 • avatar beren_rob

  Alice bana gönderdiğin geçiçi şifreyi nasıl değiştirebilirim?

 • avatar RobNdL

  Alice(Admin): Herhangi bir postaneden vermiş olduğumuz posta çeki hesap numarasına ödeme yapıp, bize makbuz numaralarını bildirebilirsiniz.

  Ayın 1’inde Tekrar Mı Üye Olucaz Yanii ? Question

 • avatar nidalp

  Ben 3 aylık yapacağı mesela nasıl yapabilirim? Bana Hatırltıcı E-mailde gelen linkten mi yapabilirim Thinking Question Yardım lütfen Frown

 • avatar Naz_0

  ÜYE OLDUM EMAİLE GELEN ADRESE BASTIM AMA NUMARAMI VERMEDİM BENDEN ÜCRET ALINDI MI EFENDİM EĞER ALINDIYSA NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?????

 • avatar Stoker(Admin)

  Üye olmak ücretli değil. Herhangi bir ücret alınmadı.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.